Kamery szpiegowskie

oko

Kamer szpiegowskich na rynku jest wiele – są stojące luzem, w długopisach, aparatach, butelkach, obsadce pomadki. Dostępna jest także mini kameraMożna ją nabyć w specjalistycznym sklepie i podstawić w odpowiednim miejscu. Taka kamera pozwoli nagrać różne informacje oraz będzie sposobem na uzyskanie danych. Popularne kamery szpiegowskie to hit.

Jakie są kamery szpiegowskie?

Różne – małe i duże, ale zawsze dobrze ukryte. Osoba śledzona nie może o tym wiedzieć, dlatego kamery montuje się w zegarku, pierścionku, zapięciu torebki, klamrze na torebce czy ubraniu, oprawce okularów. Im mniejsza kamera, tym lepiej dla każdego. Gdzie jeszcze można ukryć kamerę? W wielu przedmiotach: pendrivie, zasilaczu, wieszaku na ubrania, kubku termicznym, płycie CD. Klasyczne kamery są ukryte – jak już pisaliśmy – w długopisach oraz okularqach. Niektóre kamery można ukryć w ubraniach lub na przykład w maskotce-pluszaku. Można też ukryć kamerę w butach, telefonie komórkowym czy na przykład w zapalniczce. Obecnie małych kamer jest mnóstwo i każda z nich sprawdza się doskonale. Nie są to drogie urządzenia, można je kupić za 100 czy 200 złotych, na przykład kamera szpiegowska ukryta w zegarku kosztuje około 150 złotych. Jest to niewielka kwota, a jakość urządzenia jest bardzo wysoka. Kamera ukryta w powerbanku to nowinka, kosztuje ok. 200 złotych. Kamera w okularach jest droższa, a jej koszt to około 650-700 złotych. Jednak czasami warto kupić takie urządzenie, ponieważ umożliwia ono rejestrowanie wielu sytuacji. Ludzie nagrywają szefów, rodziny, nianie. Obecne czasy sprzyjają monitorowaniu cudzych zachowań i pewnej nieufności. Szefowie sprawdzają pracowników, którzy mogą np. okradać firmę czy też działać na jej niekorzyść. 

laptop

Podsumowując, obecnie minikamer jest wiele, można je kupić w sklepach tradycyjnych lub internetowych, są potrzebne i coraz częściej płaci się za nie dość duże pieniądze. Nie każdy chce wynajmować drogą agencję detektywistyczną, ale woli oszczędzić i kupić wyłącznie sprzęt. 

Być może to też cię zainteresuje: